Hayatı güzelleştirmek, en özel zamanlarınıza renk katmak, size ve sevdiklerinize en özeli, en güzeli sunmak için sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yıllar öncesinin mütevazi imkân ve şartlarından 21. yüzyılın modern Türkiye’sine ulaşan bu yolda azmin, sabrın, bilgi ve tecrübenin önderliğinde, insanımızın, ülkemizin hizmetinde olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Değerlerimize olan bağlılığımız, mesleğimize olan sevgimiz, kuyumculuk sektöründeki yılların birikimiyle oluşan liyakatimiz, yegâne güven ve başarı sebebimizdir.

Sanatın, estetiğin, ahlaki ticari geleneğin potasında buluştuğu Marifet, hizmet alanında geçmişle gelecek, gönül ile akıl, duygu ile gerçek arasında köprü olmanın mutluluğu ile hizmet yolculuğuna devam etmektedir.

Binlerce çeşit Pırlanta ve Altın ürünleri Nur Kuyumculuk Eskişehir’de. Odunpazarı’ndaki mağazamızda alyans modelleri, yüzükler, bilezikler, bileklikler, kolyeler, küpeler ve set ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz gerekli sertifikalara sahiptir ve faturalı olarak satılmaktadır. Ünlü bir çok marka ile anlaşması bulunan Nur Kuyumculuk kişilere özel tasarım takı hizmeti de sunmaktadır.

Firma vizyonumuz; müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızı, özgünlük ve kalite ile birleştirerek, estetiği ve güzelliği yansıtan katma değerli ürünler üretmektir.